היום: ט׳ בַּאֲדָר תשע״ז, 07.03.2017, הנץ החמה: 6:02, השקיעה: 5:42
לינק לפייסבוק
אודות

ברוכים הבאים ל - TLV10

אתר בתי הכנסת, המניינים וזמני התפילות בתל אביב.


כמה פעמים סיימת פגישת עבודה רחוק מחוץ למשרד בשעה 13:15 וחשבת: "... איזה יופי יש לי זמן למנחה, לחטוף ביס ולהמשיך ל..." לאכול בתל אביב אף אחד לא יתקשה מזללות, בתי קפה, מסעדות מה שתרצה. אבל מניין? איפה יש כאן מניין בסביבה? תאמין או לא, זה קורה המון. גם אנחנו היינו שם אינספור פעמים. לכן החלטנו לקבץ את כל המקומות הרלוונטיים לכך.


לעיר תל אביב מגיעים כל יום רבבות לעבודה, לימודים, בילוי, תיירות וכו'. כמו עוד אלפי תושבי העיר שמתרחקים מפעם לפעם מהשכונה המוכרת שלהם. לצורך זה הקמנו את האתר הזה, שמטרתו לכנס ולאגד את כל המקומות בהם ניתן למצוא מניין בתל-אביב. כולל בתי כנסת מסודרים, מניינים קבועים במקומות עבודה, וכל מקום אחר בו מתקיימת תפילה קבועה במניין. מניין כזה שכל הרוצה בכך יכול להצטרף אליו לתפילה.


אין "כותל" בתל אביב, אין גם "איצקוביץ". אבל הידעת שיש 4 או 5 זמנים למנחה (בקיץ 4 בחורף 5) בבית בכנסת הגדול באלנבי? שב"קוז'ניץ", מטרים ספורים מכיכר המדינה יש יום יום 4 מנייני שחרית אחד אחרי השני? ועוד ועוד.


לתל אביב מוניטין של עיר שהתורה, היהדות והקדושה רחוקים ממנה. נכון, העיר מגוונת ויש בה הרבה מ"הכל", עם זאת יש בה מאות מניינים, שיעורי תורה, צדקה וארגוני חסד כיאה לעיר העברית הראשונה ולכרך התוסס ביותר במדינה. כתושבי תל אביב גאים (לוקאל פטריוטים בלע"ז) אנו שמחים לעמוד כאן לשרותכם.


אם יש לכם מידע להשלים לנו על מקום נוסף בו יש מניין או בית כנסת נשמח שתעדכנו אותנו דרך האתר בדף צרף מניין או בדף צור קשר או במייל כפי שמצוין כאן למטה.


דואר אלקטרוני: tlvten@gmail.com